מנעולן וטכנאי מחשבים

מנעולן

מנעולן פותר בעיות כמו כניסה לדירה שהדלת בה נטרקה ואין אפשרות להיכנס פנימה, פתיחת דלתות של מכונית כשהמפתחות נותרו בתוכן ואין אפשרות להיכנס לרכב. פורץ כספות שהלקוחות שכחו את הקוד הסודי או קיימת בעיה מכנית במנגנון שעוצרת את סיבובו של הגלגל וכך לא נפתחת הדלת. חשוב לפנות למנעולן בעל ידע וניסיון רב שביצע עבודות מסוג זה והוא יבצע עבודה אמינה ויעילה.
אדם שנתקע ללא המפתחות של רכבו ביום חם, מזעיק מנעולן כדי שיעזור לו לפתוח במהירות את הרכב ובעזרת המפתחות להתניע את הרכב, להפעיל מזגן ולנסוע משם במהירות. המנעולן פורץ בזהירות את אחת הדלתות. הוא עושה כל שניתן כדי לא לפגוע בדלת ולא לגרום לנזקים.
הדלתות החדשות עובדות בשיטת הבריחים . כל בריח מגיע לצד אחר של הדלת ורק אם ארבעת הבריחים נמצאים במקומם, אפשר לנעול אתת הדלת. במקרים רבים קוראים למנעולן אם אי אפשר לסגור את הדלת, המנעולן בודק את כל הבריחים ואת תפקודם. יש מקרים שבהם הבריח התחתון לא נכנס למקומו בחור עקב לכלוך, אבנים או חפץ כלשהו הנמצא בתוך החור ולכן אינו מאפשר נעילה של הדלת. המנעולן ינקה את החור מהתכולה ולאחר מכן אפשר יהיה לסגור את הדלת באופן חלק.
חשוב להחליף צילינדר בעת מעבר דירה, כניסת דיירים חדשים לדירה שכורה ולאחר ניסיון פריצה . מנעולן יכול להציע ללקוחות כמה אפשרויות של צילינדרים מתוחכמים להתקנה מידית.

טכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים הוא אדם מקצועי שלמד נושאים רבים הקשורים למחשוב ולכן יכול לעזור ללקוחות במכלול בעיות הקורות במחשבים בביתם או בעסק שלהם. הטיפול כולל פתרון תקלות, שדרוג המחשב על פי צורך, אפיון, חיבור לרשת, התקנת תוכנות ייעודיות ועוד.
הצורך בטכנאי מחשבים מתגבר עם השנים לאור התלות הגדולה במחשבים בכל נושא הקשור לחיינו. השימוש במחשבים מייתר את הצורך להתרוצץ ולנסוע לסידורים שונים בבנק או במוסדות האחרים כיוון שהכול נעשה דרך המחשב. לכן כל תקלה ולו הקטנה ביותר משבשת את העבודה הסדירה ומצריכה הגעה של טכנאי לאיתור התקלה ולמציאת פתרון מהיר ויעיל.
בעסקים רבים עורכים הסכמים שנתיים עם טכנאי מחשבים. הטכנאי כבר מכיר את ההתנהלות בכל עסק ואת שיטות העבודה שלהם. לכן הוא מציע להם את התוכנות המתאימות להם ביותר וגם אחסון המידע על ענן וגיבוי אוטומטי כדי שלא ייעלם חלילה כל המידע שצברה החברה לאורך שנים רבות.
אם המחשב הישן כבר עובד באיטיות, נוצר הצורך לרכוש מחשב חדש. כדאי להתייעץ עם טכנאי מחשבים איזה מחשב לרכוש, של איזה יצרן, כמה זיכרון ואילו תכונות להוסיף על פי צרכי המשתמש. הטכנאי יעביר את התוכנות מהמחשב הישן למחשב החדש כך שאפשר יהיה ליהנות מהשימוש בו.