הובלות ומעצבת פנים

הובלות

יום מעבר דירה הוא אחד הימים הקשים עבור כל אדם. חברת הובלות משתדלת שהיום הזה יעבור בקלות מרבית. היא דואגת שצוות העובדים המיומן יגיע במועד שתואם מראש ויבצע את כל העמסת הציוד והארגזים באופן יעיל ומסודר. גם בעת ההגעה לדירה החדשה, יעשה הצוות כל שניתן כדי לסיים את התהליך במהירות ובאחריות כדי ששום חפץ לא ייפול ושלא ייגרם נזק לפריטים השונים.
הובלות הוא שרות ייחודי המוצע ללקוחות הכולל אריזה של כל תכולת הבית בארגזים שעל גבי כל אחד מהם רשום לאיזה חדר הוא מיועד . שימור כל הציוד על ידי מלאכת עיטוף מוקפדת כדי שהוא לא ייפגע . בדירה החדשה מועבר כל ארגז לחדר לו הוא מיועד או למטבח, לאמבטיה וכו'. עובדי החברה מסדרים את הספרים, הביגוד, הצעצועים, כלי המטבח וכל הציוד במקומו כך שמהר מאד הבית החדש לובש צורה ואפשר לחיות בו וליהנות ממנו.
כשיש צורך בתיאום הובלה קטנה, מחפשים חברת הובלות שהיא בעלת משאית קטנה המתאימה להובלה של מספר פריטים בתוך העיר או מחוצה לה. יש לתאם מראש את העלות ואת מועד ביצוע ההובלה.
לפני מעבר דירה מגיע נציג של חברת הובלות לדירה, בוחן את מכלול הפריטים שיש להעביר לדירה החדשה ועל פי נראות זו הוא מגיש הצעת מחיר . בנוסף לכך וכדי לבצע עבודה יעילה ומהירה יותר, הוא מציע להוסיף לכך עלות של מנוף שיוריד את כל הארגזים מטה מהדירה הישנה ויעלה אותם באופן אחראי לדירה החדשה במיקומה הגבוה ללא צורך בסחיבה על ידי העובדים . השיטה המהירה הזו מקצרת באופן משמעותי את זמני העברת הדירה ולכן מומלצת מאד.

מעצבת פנים

הדרישה למעצבת פנים הולכת וגוברת. לקוחות רבים שוכרים את שירותיה כדי שהיא תעצב עבורם דירה חדשה שקנו או בית חדש שהם בונים . המטרה היא להעביר למעצבת את החשיבה של הלקוח וכך היא תתכנן את הסקיצות ותקבע את הקו העיצובי של הדירה או הבית.
מעצבת פנים עוזרת ללקוחותיה לבחור כל פריט בבית החדש. החל בריהוט לכל חדר מתוך ההיצע של היבואנים השונים או ביצוע הזמנה אצל נגרים מובילים שעימם היא עובדת כך שייצרו ריהוט בדיוק על פי המידות שהיא מגישה. כמו כן, היא רוכשת יחד איתם את הכלים הסניטרים הנחוצים לחדרי הרחצה של ההורים, הילדים והאורחים על פי המידות המתאימות והגוונים הרצויים . להשלמת הלבשת הבית, היא קונה עבורם את האקססוריז שישלימו את עיצוב הבית באופן מושלם.
מעצבת פנים מסייעת ללקוחות לאחר שהיא סיימה את לימודיה באחת המכללות ללימודי עיצוב פנים. יש לה טעם משובח והיא יודעת לשים את הטאץ' הנכון שיהפוך כל בית קיים למיוחד במינו בזכות כמה שינויים עיצוביים, תוספות של ריהוט או פריטים קטנים שיוצרים השפעה עצומה. האורחים שיגיעו לבית המעוצב יהיו מלאי השתאות והתפעלות על המהפך שהיא ביצעה.
משפחות העוברות לדירה חדשה או לבית מחפשות מעצבת פנים שתעצב עבורם אתת דירת החלומות שתואמת בדיוק את האופי המשפחתי . לדוגמה עיצוב של חדר משפחה שבו יושבים על פופים צבעוניים ונהנים לצפות יחד בטלוויזיה או לשוחח . או לחילופין חדר אמבטיה בהיר וקלאסי שיעניק הרבה רוגע בדירה.