הדברות וצבעים

הדברות

חשוב מאד לבצע הדברה כל שנה בדירה כדי למנוע עד כמה שאפשר את הגעתם של נמלים תיקנים ומזיקים נוספים. חברת הדברות מיומנת בביצוע הדברות לסוגיה הרבים . השימו שהוא בחומרים כימיים או לחילופין בחומרים אקולוגיים כדי להפחית מהנזק הנגרם לסביבה.
אין הדברות נגד נחשים כיוון שזהו בעל חיים מוגן בישראל. במקרה שיש חשד לנחש, יש לקרוא ללוכד נחשים כדי שיאתר אותו ויתפוס אותו. חשוב להיות בקשר עין עם הנחש, לנסות לראות איפה הוא מתחבא כדי להקל על הליך התפיסה.
כשמבצעים הדברה מומלץ מאד ליידע את המדביר אילו חיות מחמד גרות בדירה כדי שהחומרים לא ישפיעו עליהן ויגרמו להרעלה מסוכנת. עדיף שהחיות לא יחזרו הביתה אלא אחרי פרק זמן ארוך .
הדברות מבצעים הדברות ייחודיות על פי צורך כמו לדוגמה, הדברות בחצרות נגד מכרסמים כמו חולדות ועכברים, החדרת חומר לקרקע נגד טרמיטים כדי לחסל את כל הטרמיטים הממוקמים במחילות שמתחת לבתים וגם הדברות ביתיות נגד מקקים, נמלים ומזיקים נוספים, כדי שלא יסתובבו בבית.

צבעים

לאורך כל השנה אך בעיקר לקראת החגים, מעוניינים ישראלים רבים לרענן ולצבוע את הקירות בצבעים חדשים . הם מקבלים הצעות מחיר מצבעים ומחליטים מי יהיה הקבלן המבצע, באיזה סוגי צבעים הוא יעבוד ומה יהיה הגוון בכל קיר.
מפעלי הצבע המוצלחים בישראל מייצרים מדי שנה צבעים בהרכבים חדשים ובצבעים מסקרנים. מי שרוצה לצבוע את ביתו נחשף לאין ספור אפשרויות חדשות כך שדי קשה לבחור מתוכן את הצבע המועדף. צבעים מציעים ללקוחות מתוך ניסיונם הרב את סוג הצבעים הנכונים ביותר עבורם ואת הגוון המוצלח ביותר.
צבעים צובעים תוך ימים בודדים דירה שלמה . כמו כן, הם מדביקים במומחיות טפטים שחזרו לאופנה, על פי בחירת הלקוחות בקירות מסוימים כדי להוסיף יופי רב לדירה.
צבעים חותמים על הסכמים עם קבלנים שעל פיהם הם צובעים את כל הדירות החדשות בבניין טרם מסירתן לדיירים . קבלן המשנה מבצע את כל הצביעה, דירה אחר דירה עד שהוא מסיים לצבוע את כל הדירות בפרויקט.