אינסטלטור וחשמלאי

אינסטלטור

אינסטלטור פותח סתימות בצנרת של בניינים ודירות . עם השנים צנרות הברזל החלידו ולכן טווח המעבר של המים הצטמק באופן משמעותי, בנוסף לכך, פריטים כמו אבנים, מגבונים ועוד גם הם חוסמים את המעבר עד שהמים לא יכולים לעבור כלל. האינסטלטור פותח את הצנרת, משחרר את החסימות ומאפשר למים ולפסולת לזרום החוצה ולאחר מכן סוגר שוב את הצנרת כך שאפשר לחזור להתנהלות רגילה בבית.
מי שמעוניין לשפץ אתת האמבטיה, פונה לאינסטלטור ומבקש הצעת מחיר לכך. יש כמה אפשרויות חדשות בתחום זה והלקוח בוחר אם להזמין עבודת התזה של חומר אמייל לסתימת הסדקים והמקומות שבהם פגעה הקורוזיה, או לחילופין לבצע הלבשה של אמבטיה בתוך האמבטיה הקיימת וכך ליהנות מאמבטיה חדשה במחיר נמוך יחסית.
אינסטלטור מגיע עם ביובית כדי לפתוח קווי ביוב שנסתמו בבניינים רבי קומות. הביובית שואבת את כל הפסולת לתוך מיכל הממוקם על המשאית וכך משחררת את כל הצנרת מהלכלוך הרב שהיה קיים בה.
בעת שיפוץ חדר האמבטיה מפרק אינסטלטור את כל הכלים הסניטריים הישנים – כיור, אסלה, ניאגרה ואמבטיה ואת האריחים שהיו מונחים על הרצפה ועל הקירות . כמו כן הוא מפרק את הצנרת הישנה ומתקין במקומה צנרת פלסטיק חדשנית. לאחר מכן, הוא מתקין את הכלים הסניטריים החדשים שנרכשו ואת האריחים החדשים הן על הקיר והן על הרצפה. התהליך לוקח כמה ימים והתוצאה היא נפלאה.

חשמלאי

בעת שיפוץ דירה מחליפים את חוטי החשמל הישנים מבד בחוטי חשמל איכותיים מפלסטיק. חשמלאי שמבצע את הפרויקט מודע לפעולה המורכבת כיוון שהחוטים הישנים מתפוררים ולכן הוא מבצע את העבודה בזהירות ומשחיל חוטים חדשים במקום הישנים.
כשיש קצר כללי בכל הבניין ולא מדובר בתקלה של חברת החשמל, מזמינים חשמלאי שיבדוק את כל מערכת החשמל בבניין ויאתר את התקלה . חשמלאי מיומן יעלה במהירות על הבעיה ויעשה כל שניתן כדי לתקן אותה בהקדם כך שלדיירים יהיה חשמל בדירות וגם המעליות יחזרו לפעול.
בדירות הישנות יש לוחות חשמל ישנים . חשוב שחשמלאי יחליף את הלוחות הללו ללוחות חדשים המכילים גם מפסק פחת במקרה של קצר בבית כך שלא תיגרם שריפה.
חשמלאי מבצע פרויקטים גדולים בבניינים חדשים לקראת האכלוס, הכוללים הכנה וחיווט של כל חוטי החשמל, התקנת לוחות חשמל על פי הצורך אם חד פאזי או תלת פאזי וחיבור כל השקעים למערכת החשמל המרכזית כך שהדיירים יוכלו לגור בה.